CECEK RECORDS

KONTAKT

:: CECEK RECORDS
web: www.cecek.com
email: bravogril@seznam.cz
profily: myspace.com/cecekrecordscom a bandzone.cz/fan/cecekrecords
:: BOSS
Mgr. Jakub Tauber Dis.
Zahradnického 3311
580 01, Havlíčkův Brod
Česká republika
IČO: 728 02 707
DIČ: CZ 7906190160
email: bravogril@seznam.cz
mobil: +420 777 905 594

INFO PRO KAPELY

Toto vydavatelství bylo založeno za účelem pomoci mladým začínajícím ne moc známým kapelám především z oblasti hardcore, punk a podobných.

Osvědčil se nám tento model vztahu mezi kapelou a vydavatelstvím:

  • Kapela si náklady na pořízení nahrávky (tedy studio) hradí sama
  • Kapela nám předá hotový "master" ze studia spolu s grafickými návrhy obalů
  • My zajistíme a zaplatíme výrobu nosičů (po dohodě CD/MC/LP)
  • My zajistíme a zaplatíme výrobu obalů a bookletů spolu s kompletací
  • Kapela si od nás fakticky odkoupí domluvený počet nosičů za výrobní cenu a je pak už na ní co s nimi udělá, případně za jakou cenu je bude prodávat

Tento systém jsme zavedli z toho důvodu, že předtím nebyla prakticky stanovena žádná pravidla a jak se po vydání třech titulů ukázalo většinou bylo vydavatelství znevýhodněno. Nyní jsou tedy stanovena hlavní a závazná pravidla pro obě strany. Pokud si myslíte, že bysme mohli kapelu díky tomuto systému "oškubat" o peníze, tak vězte, že to nepřichází v úvahu. Jednak veškerá komunikace s výrobci nosičů a obalů je vedena "oficiálně" tedy přes faktury a druhak nám přece jde o to kapele pomoci a ne na ni zbohatnout!!

Nutná je samozřejmě jistá kvalita. Kvalitu kapely posuzujeme hlavně podle vlastního poslechu, přístupu a chování členů kapely. Rozhodující je KVALITA NE KVANTITA!!!

Od nás nečekejte zázraky, ale pro úspěch nahrávky uděláme vše co bude v našich silách. Případní zájemci udělají nejlépe, když nás kontaktují osobně na výše uvedeném telefoním čísle nebo e-mailu.

S přáním kvalitní muziky
Jakub "Cecek" Tauber